Понедельник, 25.06.2018, 16:50

Головна » 2018 » Апрель » 17 » ЗВІТ-ЗУСТРІЧ ІЗ КЕРІВНИКОМ ПРОЕКТУ "CODE CLUB UA"
ЗВІТ-ЗУСТРІЧ ІЗ КЕРІВНИКОМ ПРОЕКТУ "CODE CLUB UA"
З лютого 2018 року на базі КГ №127 працює безкоштовний факультативний волонтерський клуб з програмування "Code Club". Його відкрито завдяки співпраці закладу та Всеукраїнської благодійної організації "ПОКОЛІННЯ. ЮЕЙ".
12 квітня керівник клубу, вчитель інформатики Швець Г.В. та вихованці гуртка Міщенко Андрій та Угрик Анна були запрошені на весняну зустріч в Академії ШАГ.
Під час заходу відбулося знайомство школярів Кривого Рогу з головним координатором проекту "Code Club UA" в Кривому Розі Макаровим Максимом Анатолійовичем та викладачами-волонтерами. Учень 5-В класу Міщенко Андрій презентував власний проект та мав змогу похизуватися здобутками, яких досяг у ході занять із вивчення програмування та створення комп'ютерних програм. Про роботу клубу в гімназії Андрій розповів і журналістам ТРК "Рудана".

Переглядів: 40 | Додав: lip | Рейтинг: 1.0/1