Понедельник, 10.12.2018, 15:09

Головна » 2018 » Июнь » 6 » ЖИВА ПЕТРИКІВКА
ЖИВА ПЕТРИКІВКА
5 червня 2018 року у КЗВО «Дніпровська академія неперервної освіти» проведено церемонію нагородження переможців обласного конкурсу на кращий мультфільм у стилі петриківського розпису «Жива Петриківка», що проводився відповідно до плану роботи Академії в рамках V обласного Медіафестивалю для школярів. У номінації «Петриківка ХХІІ століття» стали переможцями юні мультиплікатори та педагоги КГ №127 із конкурсною роботою "Сила краси".
Переможців вітали ректор Дніпровської академії неперервної освіти Віктор Сиченко та радниця губернатора Ірина Грицай. Підсумки підвели завідувач кафедри управління інформаційно-освітніх проектів, голова журі конкурсу, Оксана Бутурліна та науковий співробітник Академії, координатор проекту «Віртуальна майстерня петриківського розпису», Катерина Рижій. Зі словами вдячності за збереження нематеріальної спадщини ЮНЕСКО звернулися до школярів Наталія Гармаш, заступниця директора Дніпропетровського базового медичного коледжу ДОР, Тетяна Шапаренко директорка Дніпропетровського художнього музею, члени ГО «Жінки+».
Переможці конкурсу отримали дипломи конкурсу та нагороди від партнерів і спонсорів, якими виступили ГО «Жінки+», Комп’ютерна академія «ШАГ», Дніпропетровський художній музей та КП «Дивокрай».
Після церемонії нагородження пройшов авторський майстер-клас для переможців конкурсу з петриківського розпису та виготовлення ракет. Його повели Ольга Шибка, фахівець Станції юних техніків міста Дніпра та Оксана Базилевська, старший викладач Академії неперервної освіти.

Переглядів: 107 | Додав: lidna127 | Рейтинг: 0.0/0