Понедельник, 25.06.2018, 16:53

Чи варто впроваджувати обов'язкові спортивні нормативи для дітей?

Головна » 2018 » Май » 28 » ЗАСЛУЖЕНА НАГОРОДА
ЗАСЛУЖЕНА НАГОРОДА
З 2005 року на знак визнання видатних заслуг перед Кривим Рогом місцевим жителям, так і громадянам інших держав і міст України, вручається нагорода Криворізької міської ради знак «За заслуги перед містом». Це муніципальна нагорода Кривого Рогу.
Обґрунтуванням до вручення нагрудного знака «За заслуги перед містом» є: значний особистий внесок в економічну, науково-технічну, соціально-культурну, військову, громадську та інші сфери діяльності і заслуги перед жителями, сприяння становленню та розвитку Кривого Рогу; багаторічну сумлінну працю, активну громадську та благодійну діяльність; самовідданість в екстремальних ситуаціях при захисті майна територіальної громади та об'єктів життєзабезпечення міста; досягнення видатних успіхів у навчанні та вихованні молодого покоління.
Цього року з нагоди 243-ої річниці Кривого Рогу знак III ступеня «За заслуги перед містом» вручено вчителю історії та правознавства КГ №127 Охредько Лілії Іванівні.
Вітаємо Лілію Іванівну із заслуженою нагородою! Пишаємося!!!
Переглядів: 47 | Додав: lidna127 | Рейтинг: 0.0/0