Понедельник, 10.12.2018, 13:41

Головна » 2018 » Ноябрь » 11 » ВІЗИТ ПЕДАГОГІВ КГ №127 ДО ТНВК "ШКОЛА-ЛІЦЕЙ №6 ІМ. НАЗАРІЯ ЯРЕМЧУКА" М. ТЕРНОПІЛЬ
У рамках угоди про співпрацю в жовтні відбулася робоча зустріч учителів Криворізької гімназії №127 та Тернопільського НВК «Школа-ліцей №6 ім. Н. Яремчука». «Школа - це майстерня, де формується думка підростаючого покоління, треба міцно тримати її в руках, якщо не хочеш випустити з рук майбутнє»,- писав А. Барбюс. Саме такий освітній заклад відвідали криворізькі педагоги - один з найкращих закладів загальної середньої освіти не тільки Тернополя, але й України в цілому. Учителі мали можливість ознайомитися з системою роботи школи, обмінятися педагогічними напрацюваннями під час засідання круглого столу «Педагогічний пін-понг», провести уроки з тернопільськими учнями й познайомити їх із Криворізьким краєм. Учитель початкових класів Шишко Н.М. провела урок літературного читання, під час якого познайомила дітей із легендами Криворіжжя, а заступник директора з навчально-виховної роботи, учитель початкових класів Петрушина Л.І. разом із учителем географії Слободянюк Т.С. запропонували учням урок природознавства в 4 класі «Корисні копалини Криворіжжя. Залізна руда», продемонструвавши зразки порід залізорудного басейну Кривого Рогу, пояснивши процес видобування залізної руди та залучивши четвертокласників до дослідження особливостей цієї породи.
Учитель української мови і літератури Ігнатова С. В. познайомила учнів 7 класу із творчістю письменниці Дніпропетровщини Н. Дев’ятко, розглянувши її твір «Легенда про юну весну». Шпітко В.В. провела урок інформатики з учнями 5-го класу на тему "Віртуальна реальність". Пояснила принцип створення віртуальної реальності та запропонувала самостійно оживити заготовлені малюнки. П'ятикласники на завершення покаталися на американських гірках з окулярами віртуальної реальності. Медіапедагог Михайляк Т. І. разом із третьокласниками провела заняття гуртка «Медіазнайка», де навчила школярів розрізняти правдиву й неправдиву інформацію. А старшокласники разом із учителем української мови і літератури Кикоть О.О. вчилися долати стереотипи в ході тренінгового заняття «Стереотипи та їх подолання». Окрім того, криворізькі майстрині, учитель образотворчого мистецтва Москальова І.Ю. та вчитель початкових класів Созонович Т. М. ознайомили маленьких тернополян із технікою виготовлення сувенірів: часнику із перчинкою, кози із паперових трубочок та брошки з фетру. Гостинно зустрічали криворізьку делегацію тернопільські колеги, радо ділилися досвідом, із захопленням і гордістю розповідали про свою школу, учнів і про рідний край. Найприємніші враження викликали юні актори шкільного театру, які запропонували фрагмент вистави «Усі миші люблять сир». Криворізькі педагоги відвідали духовний центр Зарваниця та інтерактивний музей музичних інструментів «Камертон». Продуктивними й натхненними були гостини в тернопільських колег!

Переглядів: 32 | Додав: lidna127 | Рейтинг: 0.0/0