Среда, 23.01.2019, 01:54

Головна » 2018 » Декабрь » 18 » ВІДКРИТИЙ КУБОК ІНГУЛЕЦЬКОГО РАЙОНУ НА ПРИЗИ ГОЛОВИ ФЕДЕРАЦІЇ ШАХІВ М. КРИВИЙ РІГ ІЩЕНКА М.І.
Сьогодні за ініціативою голови Криворізької федерації шахів Миколи Іщенка, заступника голови Інгулецької районної у місті ради Сергія Жеребила, директора КГ №127 Антоніни Воробйової було започатковано гарну традицію. А саме щорічний новорічний шаховий турнір серед школярів Інгулецького району. Напередодні Дня Святого Миколая кожен учасник змагань отримав солодкий подарунок. А переможці кубки, медалі та грамоти від міської Федерації шахів. Вражаюча атмосфера змагань, УСЕ ДЛЯ ДІТЕЙ ТА ЗАРАДИ ДІТЕЙ!
За підсумками змагань блискучу перемогу отримали шахісти гімназії: Даніїл Білоножко, Діана Сорока, Кирило Степанчук та Бобков Ярослав. Діану Сороку та Кирила Степанчука визнано Шаховими королевою та королем 2018 року.
Ми пишаємося вами! Так тримати!

Переглядів: 54 | Додав: lidna127 | Рейтинг: 0.0/0