Среда, 17.10.2018, 17:01

Чи варто впроваджувати обов'язкові спортивні нормативи для дітей?

Головна » 2018 » Октябрь » 9 » ВІДКРИТИЙ CROSS-ФОРУМ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ
ВІДКРИТИЙ CROSS-ФОРУМ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ
Близько трьохсот учнів з різних міст України зібралося в одеській гімназії №7 на CROSS-форум, який триватиме чотири дні. Серед учасників форуму учні гімназії №127 м. Кривий Ріг: Ведміцька Юлія, Бехлер Олександра, Пономаренко Аміна (9-А), Вакаренко Ілля, Киричок Олександр, Федоров Антон (9-Б), Магдебура Ірина (10-А), Ткаченко Анастасія (10-Б), Балясна Юлія, Мілєніна Вікторія (11-А),
Молоді люди відвідають близько 40 інтерактивних лекцій, які допоможуть їм розвинути лідерські навички. Але одними лекціями форум не обмежується. Школярі, гімназисти, ліцеїсти з шістнадцяти міст України стануть учасниками різних майстер-класів, тренінгів, братимуть участь у військово-політичних іграх і змаганнях, а також виконуватимуть різні завдання. Але найважливіше - спілкування, обмін досвідом та поглядами між дітьми.Гаслом форуму є фраза «Разом ми змінимо світ».
Команда КГ№127 - активна учасниця Відкритого CROSS-Форуму учнівської молоді.
08.10.2018. День перший : Довгоочікувана зустріч з друзями, лідерами учнівського самоврядування Української гімназії №7 міста Одеси. Теплий прийом господарів закладу, фотосет у гімназійному дворику, материнська настанова директора Мельник Світлани Василівни. А далі - неймовірно насичений подіями та діяльністю день. Коворкінг "Технології лідерства", під час якого учні з різних міст України об`єдналися в команди, розробляли та захищали різноманітні проекти.
Завершився перший день презентацією команд-учасниць форуму.

Переглядів: 30 | Додав: lidna127 | Рейтинг: 0.0/0