Понедельник, 10.12.2018, 13:29

Чи варто впроваджувати обов'язкові спортивні нормативи для дітей?

Головна » 2018 » Декабрь » 7 » ВИБОРИ ПРЕЗИДЕНТА УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ
ВИБОРИ ПРЕЗИДЕНТА УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ
Сенс учнівського самоврядування у сучасному демократичному закладі загальної середньої освіти полягає не в управлінні одних дітей іншими, а в навчанні всіх дітей та підлітків основам демократичних відносин у суспільстві, вмінням керувати собою, своїм життям у колективі.
Участь у самоврядуванні допоможе здобувачам освіти зрозуміти поняття "демократизм", сформувати вміння самостійно діяти, нестандартно мислити, приймати рішення, здійснювати їх і нести відповідальність. Наш час потребує лідерів нової формації, людей компетентних, відповідальних, здатних мислити неординарно, генерувати нові ідеї та приймати нестандартні рішення. Отже, самоврядування школярів – необхідний компонент змісту сучасного виховання особи.
06.12.2018 року відбулися вибори президента учнівського самоврядування Криворізької гімназії №127. Вони відбувалися за всіма правилами українських виборів: спочатку проінструктували спостерігачів; запломбували справжні урни; роздали списки виборців разом із бюлетенями членам виборчої комісії і голосування розпочалося. Виборча комісія працювала активно, без порушень. З розумінням ставилися до кожного учня та вчителя. У голосуванні взяли участь 5-11 класи. Увесь час на дільниці працювали спостерігачі. Іноземним представником була волонтер Корпусу Миру США Holly Furgason.

Переглядів: 21 | Додав: lidna127 | Рейтинг: 0.0/0