Среда, 23.01.2019, 01:52

Чи варто впроваджувати обов'язкові спортивні нормативи для дітей?

Головна » 2018 » Декабрь » 12 » ВЕСЕЛІ СНІГОВИКИ
ВЕСЕЛІ СНІГОВИКИ
Ліпити сніговика - давня дитяча забава, яку обожнюють малята у всьому світі. Але як ця традиція поширилися і звідки її коріння?
Слов'яни сніговиків ліпили споконвіку та поважали, як і володаря зими Мороза, надавали йому магічного значення. Сніговиків намагалися задобрити і просили, щоб морози були не такими лютими. Наші предки вірили, що снігопадами керують духи-жінки. Тому і ліпили на своїх подвір’ях снігових баб. Цікаво, що інші європейці завжди вважали снігову бабу чоловіком. Англійською це звучить «snowman». За однією з християнських легенд сніговик є посланцем з небес, сніжним янголом, що передає Богові прохання дітей. Тому маленькому сніговичку розповідали таємні мрії. Вважалося, як тільки фігурка розтане, бажання буде доставлено на небо і збудеться.
(За матеріалами сторінки https://www.facebook.com/politZbarazh/posts/)
Якою б не була історія, оповита легендами, нині сніговик - забавка, прекрасна можливість провести активно час на свіжому повітрі, проявити творчість та зробити свого сніговичка цікавим та креативним!
Весело та з користю 12.12.2018 провели позакласний час учні гімназії. Пощастило! Зима подарувала гарну погоду. Випав сніг. Цим одразу скористалися дорослі і діти: заходилися ліпити сніговиків. З'явилося безліч ідей.
Така розвага була до вподоби і дітям, і учителям!

Переглядів: 41 | Додав: lidna127 | Рейтинг: 0.0/0