Среда, 14.11.2018, 08:27

Чи варто впроваджувати обов'язкові спортивні нормативи для дітей?

Головна » 2018 » Октябрь » 27 » В УКРАЇНСЬКОМУ ДОМІ УРОЧИСТО ПРИВЕЛИ ДО ПРИСЯГИ 53 ГРУПУ ВОЛОНТЕРІВ КОРПУСУ МИРУ

25 жовтня 2018 року в Києві були урочисто приведені до присяги 135 нових волонтерів Корпусу Миру США в Україні. Відтепер волонтери будуть працювати у 21 області! Це – найбільший контингент волонтерів Корпусу Миру в світі, що є символом прихильності США до України.

Церемонія в Українському домі стала символічним підсумком інтенсивної мовної, технічної та міжкультурної підготовчої програми, яку американські добровольці проходили протягом трьох місяців в Україні. А також початком дворічної служби в українських громадах, де волонтери працюватимуть у школах та ВНЗ, органах місцевого самоврядування, громадських організаціях, молодіжних центрах тощо.

Вітаючи 53 групу волонтерів, Директор Корпусу Миру Майкл Кетовер звернув увагу на велике різноманіття Сполучених Штатів Америки, що представлена у цій групі.

З вітальними словами також виступили заступник Міністра освіти і науки України Роман Греба, Генеральний директор директорату з питань розвитку місцевого самоврядування, Сергій Шаршов.

В Україні волонтери напрямку "Молодіжний розвиток" працюють за трьома напрямами:

1) розвиток у молоді життєвих навичок пов’язаних з фізичним та емоційним здоров’ям;

2) підготовка молоді до самостійного життя та професійної діяльності;

3) виховання відповідальних громадян шляхом залучення молоді до волонтерської діяльності.

Переглядів: 9 | Додав: ShpitkoVictoriya | Рейтинг: 0.0/0