Понедельник, 25.06.2018, 16:49

Головна » 2018 » Март » 11 » УЧАСТЬ УЧНІВ ГІМНАЗІЇ У СЕМІНАРІ-ТРЕНІНГУ "ЛІДЕРСТВО ПО-ЄВРОПЕЙСЬКІ"
УЧАСТЬ УЧНІВ ГІМНАЗІЇ У СЕМІНАРІ-ТРЕНІНГУ "ЛІДЕРСТВО ПО-ЄВРОПЕЙСЬКІ"
Для учнів освітніх закладів м. Кривий Ріг, батьків та вчителів на базі Малої Комп’ютерної Академії «ШАГ» інформаційно-консультаційним центром "Start light" проведено семінар-тренінг "Лідерство по-європейськи". Його учасниками стали учні 8-А класу Бехлер Олександра та Ведміцька Юлія. Під час семінару учасникам презентували польські університети, розповіли про стратегію побудови успішної кар'єри під час навчання у ВНЗ, про емоційний інтелект, про лідерство по-європейськи, про вимоги до спеціалістів, яких шукають сучасні компанії. Крім того учасники переймали європейські практики роботи в команді, вчилися тактиці побудови й ведення комунікацій у групі (як у професійному, так і в особистому середовищі), збалансованого і швидкого прийняття рішень і визначення завдань. Також консультантами було надано інформацію про вимоги вступу до польських вишів.

Переглядів: 69 | Додав: lidna127 | Рейтинг: 0.0/0