Понедельник, 25.06.2018, 16:56

Чи варто впроваджувати обов'язкові спортивні нормативи для дітей?

Головна » 2018 » Апрель » 5 » ТРЕНІНГ ДЛЯ ДИРЕКТОРІВ ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ, ЩО ПРАЦЮЮТЬ ЗА ТЕМОЮ "НАСКРІЗНА МЕДІАОСВІТА"
3 квітня 2018 року відбувся тренінг «Концептуальні аспекти створення системи шкільної медіаосвіти на основі принципів наскрізного навчання». У заході серед директорів експериментальних закладів, що працюють за темою «Наскрізна медіаосвіта», була присутня Воробйова А.А., яка очолює КГ №127.
Тренінг був проведений співробітниками КВЗО ДАНО: науковим керівником обласного експерименту «Наскрізна медіаосвіта», доцентом кафедри філософії В.М. Піщанською; проректором з науково-педагогічної діяльності Ватковською М.Г.; науковим співробітником кафедри управління інформаційно-освітніми проектами К.Г. Рижій.
Учасники тренінгу визначили реальний стан сучасної шкільної медіаосвіти (чого досягнуто, що потрібно вдосконалювати та змінювати), розглянули принципи формування медіакультури учасників освітнього процесу, залучених до участі в експериментальній роботі, обговорили основні форми та напрямки розвитку медіатворчості учнів та вчителів. Для інтегрування медіаграмотності у різноманітні освітні практики всі учасники тренігу отримали підручники американських авторів-медіапедагогів Сінді Шейбе та Фейз Рогоу «Медіаграмотність. Критичне мислення у мультимедійному світі».
За матеріалами сайту https://www.facebook.com/search/top/

Переглядів: 45 | Додав: lidna127 | Рейтинг: 0.0/0