Среда, 17.10.2018, 17:20

Головна » 2018 » Сентябрь » 21 » ТЕМАТИЧНО-ЕКСКУРСІЙНИЙ ПРОЕКТ "ШЛЯХАМИ ГЕРОЇВ"
ТЕМАТИЧНО-ЕКСКУРСІЙНИЙ ПРОЕКТ "ШЛЯХАМИ ГЕРОЇВ"
Десятикласники Криворізької гімназії №127 взяли участь у тематично-екскурсійному проекті "Шляхами Героїв". Діти здійснили подорож у 25-ту окрему Дніпропетровську пові́тряно-десантну бригаду Десантно-штурмових військ Збройних сил України, яка базується смт Гвардійське Новомосковського району. Бригада є унікальним з'єднанням десантних військ України — лише вона здатна десантуватися парашутним способом у повному складі. Крім того екскурсанти відвідали Алею Пам’яті загиблим учасникам АТО та Музей «Громадянський подвиг Дніпропетровщини у подіях АТО» в місті Дніпрі.
У військовій частині криворіжців ознайомили з історією 25-ї повітряно-десантної бригади та розповіли про її участь у військовому конфлікті на Сході. Діти ознайомилися з побутом та режимом дня солдат. Їм розповіли про технічні характеристики ручної зброї та пересувної техніки, відповіли на запитання, дозволили потримати в руках автомати, гранатомети, залізти в танк, гелікоптер, приміряти парашути та повисіти в них на спеціальних тренажерах.
Вразила старшокласників Алея Пам’яті загиблим учасникам АТО у місті Дніпро. На стелах розміщені фото та викарбувані імена понад 500 уродженців Дніпропетровської області, які полягли у боях на сході країни, захищаючи Батьківщину.
Не менш цікавим для учасників проекту «Шляхами героїв» став музей АТО. На вуличній експозиції «Шляхами Донбасу» представлені бойова машина БМП-2, башта танка Т-64, полковий міномет, інші зразки озброєння, а також карета швидкої допомоги та макет блокпосту з бетонних блоків.
Вразила екскурсантів експозиція музею АТО у приміщенні діорами «Битва за Дніпро». Вона розташована на металевих конструкціях, що символізують зруйнований внаслідок бойового протистояння Донецький аеропорт. Стіни затягнуті маскувальною сіткою. На стендах у семи великих комплексах та шести відео-екранах представлено матеріали, які розповідають про громадянський подвиг Дніпропетровщини в подіях АТО. Після вражаючого відеофільму всім учасникам проекту подарували футболки з логотипом проекту.
Гімназисти щиро вдячні організаторам проекту за цікаву і змістовну подорож.

Переглядів: 43 | Додав: lidna127 | Рейтинг: 0.0/0