Понедельник, 25.06.2018, 16:59

Головна » 2018 » Май » 20 » СВЯТО ВШАНУВАННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ МІСЬКИХ ПРЕДМЕТНИХ ОЛІМПІАД
СВЯТО ВШАНУВАННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ МІСЬКИХ ПРЕДМЕТНИХ ОЛІМПІАД
18.05.2018 на базі комунального позашкільного навчального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості «Дружба» Криворізької міської ради відбулося свято вшанування переможців міських предметних олімпіад, лауреатів номінацій «Флагман олімпіадного руху-2018», «Кращий учитель-наставник».
Зі словами привітання до присутніх звернулася директор КЗ «Інноваційно-методичний центр» КМР Ратєєва Світлана Василівна. Особлива подяка пролунала педагогам та батькам, які підтримують дітей, виховують у їх серцях почуття добра, людяності, любов до Батьківщини й рідного краю.
У міському святі взяли участь учитель історії та правознавства КГ №127 Охредько Лілія Іванівна та дев'ятикласник Шевченко Євгеній.
У 2017-2018 н.р. Лілія Іванівна підготувала чотирьох призерів міських олімпіад (трьох з правознавства: Сопруна Владислава, 11-А, - III м., Шевченка Євгенія, 9-А, - II м., Курлову Валерію, 10-А, - III м. та одного з історії - Шевченка Євгенія, 9-А, - III м.), переможця обласного етапу та призера (III м.) заключного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з правознавства Шевченка Євгенія.
На святі вшановували переможців міських етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад. Євгенія Шевченка нагороджено медаллю та дипломом управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради.
Серед 10 відзначених подяками управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради кращих учителів-наставників закладів загальної середньої освіти, учні яких щорічно посідають призові місця на олімпіадах різних рівнів, була і Лілія Іванівна Охредько.
Вітаємо Лілію Іванівну та Євгенія!!! Бажаємо нових перемог!!!
Переглядів: 42 | Додав: lidna127 | Рейтинг: 0.0/0