Понедельник, 10.12.2018, 14:31

Чи варто впроваджувати обов'язкові спортивні нормативи для дітей?

Головна » 2018 » Ноябрь » 5 » СТАРТ ВИБОРЧИХ ПЕРЕГОНІВ
СТАРТ ВИБОРЧИХ ПЕРЕГОНІВ

Слово «демократія» у сучасній Україні дуже популярне. Гімназія – це теж демократична мікродержава. Учнівське самоврядування в ній побудоване на принципі демократії. Це знаходить свій вияв, перш за все, у виборах президента закладу освіти, які проходять шляхом таємного голосування, де кожен представник дитячого та педагогічного колективів має право висловити власну думку.
У гімназії оголошено старт виборчої кампанії президента учнівського колективу закладу. Для того, щоб наші учні мали детальне уявлення про вибори, відповідально ставились до голосування, весь виборчий процес буде максимально наближений до реальних виборів. Усе, як у дорослому житті: Пономаренко Аміна, 9-А, Бехлер Олександра, 9-А, Відміцька Юлія, 9-А, Гаврилова Надія, 8-В, Федоров Антон, 9-Б, висунули свої кандидатури і стали кандидатами у президенти учнівського самоврядування, розмістили друковані агітаційні матеріали, де загально описали ті зміни, які б хотіли запровадити у нашому закладі. Діти та підлітки заочно ознайомилися з кандидатами і вже почали визначатися з вибором, обговорюючи всі кандидатури.
Вибори в КГ №127 відповідають законодавству України. Слідкувати за перебігом виборчої кампанії можна буде у куточку виборця, на сайті гімназії.
Отже, процес виборів розпочато! Кандидатам - нехай щастить!

Переглядів: 14 | Додав: lidna127 | Рейтинг: 0.0/0