Понедельник, 10.12.2018, 14:29

Головна » 2018 » Декабрь » 2 » СМІТТЯ СОРТУЙ - ПЛАНЕТУ РЯТУЙ!
СМІТТЯ СОРТУЙ - ПЛАНЕТУ РЯТУЙ!
Чи замислювалися ви коли-небудь над тим, що трапиться з нашим сміттям років через 150? Якщо ви думаєте, що воно зникне, то глибоко помиляєтеся! Навпаки: збільшення споживання різноманітних товарів неодмінно спричиняє накопичення сміття, а отже потребує великих земельних площ для його зберігання і становить величезну небезпеку для довкілля. То що, наші нащадки колись будуть жити на великому сміттєзвалищі? Невтішний прогноз… Але вихід є: нас врятує сортування сміття!
Такий висновок зробили учні гімназії, ще два роки тому, долучившись до проекту "Сортуй заради майбутнього!". А 30.11.2018 під час Єдиної виховної години гімназисти вчилися виділяти окремо папір, пластик, скло, кришечки, батарейки. Класні керівники роз'яснювали їм, які відходи потрібно сортувати, а які піддаються вторинній переробці. За допомогою мультимедійних засобів та вражаючих прикладів екологічної ситуації в світі було продемонстровано шкідливість наслідків бездумного засмічення.

Переглядів: 26 | Додав: lidna127 | Рейтинг: 0.0/0