Среда, 14.11.2018, 07:23

Головна » 2018 » Октябрь » 26 » ШКІЛЬНИЙ ЯРМАРОК "ОСІННІЙ КОШИК"
ШКІЛЬНИЙ ЯРМАРОК "ОСІННІЙ КОШИК"
З давніх-давен в Україні пора збирання врожаю закінчувалася яскравими, багатими ярмарками. Одні їхали щоб продати, інші щоб купувати і обов’язково на ярмарку лунали українські пісні, танці, проводилися народні ігри.
Весело і яскраво пройшов 25 жовтня ярмарок "Осінній кошик" у КГ №127. Його було проведено у рамках проекту "Healthy Schools: заради здорових і щасливих школярів".
У підготовці до ярмарку були залучені учні 1-11 класів, їхні батьки. З неабиякою фантазією та завзяттям підійшли вони до організації заходу. Кожен клас представляв свій стіл з різноманітними дарами осені. Квіти, овочі, фрукти втілилися в чудові композиції. З квітів, зерна, гілочок, динь, картоплі, насіння гімназисти створили справжні шедеври, в яких фантазії не було меж. А поруч велася жвава торгівля печивом, пряниками, коржиками, пиріжками та тортиками. Усе це було зроблено власноруч дітьми з мамами, татами, бабусями. Знайшлося на імпровізованих торгівельних ятках місце і для овочів та фруктів з власних садів та городів.
Спільними зусиллями було створено справді святкову атмосферу з презентаціями ярмаркового товару, загадками, віршами. Ніхто не пішов із осіннього ярмарку без заряду позитивних емоцій та гарного настрою. Азартність, привітність продавців, посмішки покупців, жарти, загадки – це шкільний ярмарок "Осінній кошик"!

Переглядів: 39 | Додав: lidna127 | Рейтинг: 0.0/0