Среда, 17.10.2018, 16:52

Головна » 2018 » Сентябрь » 27 » "СЕРЦЕ ВІДДАЮ ДІТЯМ" - БІБЛІОТЕЧНИЙ УРОК ДО СТОРІЧЧЯ З ДНЯ НАРОДЖЕННЯ В.О. СУХОМЛИНСЬКОГО
28 вересня 2018 року виповнюється 100 років від дня народження видатного педагога сучасності, ученого, громадського діяча Василя Олександровича Сухомлинського. Напередодні річниці 9-А клас (класний керівник Ігнатова С.В.) побував у бібліотеці-філіалі №21 КЗК "Міська бібліотека для дорослих" КМР.
Працівники бібліотеки, Шрамко В.П., Шевченко Т.А., Дубовська О.А., розповіли відвідувачам про батька української педагогіки В.О. Сухомлинського. Дев'ятикласники дізналися про те, наскільки доброю, відчайдушною та працьовитою людиною він був. Його любов до дітей була настільки сильною, що вже 17-річним хлопцем викладав у заочній школі. Основний напрям у праці педагога – правильне виховання дітей. На цю тему він написав дуже багато книжок. Внесок Василя Сухомлинського в українську педагогіку безцінний.
Відміцька Юлія, 9-А

Переглядів: 33 | Додав: lidna127 | Рейтинг: 0.0/0