Понедельник, 25.06.2018, 16:55

Головна » 2018 » Март » 27 » СЕМІНАРИ-ТРЕНІНГИ ГЕННАДІЯ ЧЕПУРНОГО У КГ №127
СЕМІНАРИ-ТРЕНІНГИ ГЕННАДІЯ ЧЕПУРНОГО У КГ №127
25 та 26 березня на базі Криворізької гімназії №127 відбулися авторські семінари-тренінги для вчителів, учнів, батьків педагога, психолога, д.п.н. РАЕ, керівника Міжнародного центру освітніх технологій «Школа ейдотехніки», президента Асоціації розвитку творчої особистості «ВАРТО», голови оргкомітету Міжнародного фестивалю освітніх технологій «Перспектива», автора проекту «Освітня мнемотехніка» Геннадія Анатолійовича Чепурного.
Тренінг «Конфліктологія: технології управління EQ» був призначений для педагогів та батьків, зацікавлених в розвитку та вдосконаленні власної особистості, в бажанні отримувати комфорт і результат в процесі спілкування. Під час заходу присутні набули практичних умінь та навичок у принципах спілкування, сформували модель успішної та впевненої людини, розглянули основи і прийоми ефективної комунікації, що дозволять уникнути перешкод у спілкуванні, обміні інформацією та амортизації конфліктних ситуацій.
Вимоги сучасного рівня освіти дають можливість вільного вибору засобів навчання і максимальної самореалізації в умовах психологічного комфорту. Засвоєння нової інформації - це важливий аспект інтелектуальних можливостей учнів, що визначає результати їх уміння вчитися. Саме тому уміння ефективно засвоювати інформацію є одним з найважливіших моментів освітнього процесу, а невміння може викликати певні психологічні проблеми, що проявляються в невпевненості в собі і у своїх можливостях, зниженні мотивації до навчання і погіршенні навчання. Тому темою тренінгу для учнів та педагогів було обрано "Освітня мнемотехніка". Під час заходу Геннадій Анатолійович познайомив присутніх з методиками формування навичок асоціативного мислення як базового навику технології мнемотехніки. Діти та вчителі опановували методики ефективного засвоєння текстової та цифрової інформації, створення опорних планів-конспектів, застосування технології мнемотехніки під час освітнього процесу.
"Семінари-тренінги Геннадія Чепурного вражають: змістовно, з гумором, коротко та натхненно", - говорять педагоги гімназії.

Переглядів: 53 | Додав: lidna127 | Рейтинг: 0.0/0