Понедельник, 25.06.2018, 16:56

Головна » 2018 » Апрель » 5 » СЕМІНАР-ТРЕНІНГ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ
СЕМІНАР-ТРЕНІНГ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ
Чепік Н.В., Капітула Л.І. та Оніщенко Л.С. 26 березня 2018 року стали учасниками семінару-тренінгу для вчителів англійської мови. Метою семінару-тренінгу було поглиблене ознайомлення із сучасним методом Content and Language Integrated Learning через участь у процесі як в якості учня, так і через детальне дослідження основних складових
CLIL-методу; надання інструментарію для практичного впровадження CLIL під час занять з англійської мови, розроблення індивідуального конспекту заняття згідно зі стратегіями і базовими принципами CLIL.
Даний семінар проводився за підтримки Тренінгового Центру «Сертифіковані українські технології освіти», видавництва «Мандрівець» та КЗ “Інноваційно-методичний центр” Криворізької міської ради. Тренером даного семінару була Татарова Євгенія Леонідівна, яка є сертифікованим викладачем англійської мови: Pre-CELTA instructor, Cambridge Certificate in Teaching English to Speakers of Other Languages, British Council «English in Early Childhood», Diploma in Teaching Skills for Educators, а також керівником філії центру підготовки до міжнародних іспитів міста Чорноморськ Одеської області.
Вчителі поділилися своїми враженнями від семінару:
«На сьогодні тема семінару є дуже актуальною, оскільки англійську мову можна назвати мовою тисячоліття. Семінар було проведено за участі тренера Євгенії Татарової, яка поділилася власним досвідом щодо роботи в класі на уроці англійської мови з власної практики. Семінар пройшов на високому професійному рівні та завершився врученням сертифікатів та оплесками учасників».

Переглядів: 40 | Додав: lidna127 | Рейтинг: 0.0/0