Среда, 17.10.2018, 16:34

Головна » 2018 » Сентябрь » 27 » ПЕДАГОГІЧНІ ЧИТАННЯ "ВАСИЛЬ СУХОМЛИНСЬКИЙ - ПЕДАГОГ НА ВСІ ЧАСИ
ПЕДАГОГІЧНІ ЧИТАННЯ "ВАСИЛЬ СУХОМЛИНСЬКИЙ - ПЕДАГОГ НА ВСІ ЧАСИ
2018 рік знаменний для педагогічних колективів нашої держави визначною ювілейною датою - 100-ю річницею від дня народження одного з найвідоміших вітчизняних педагогів, психолога, дослідника і публіциста, громадського діяча, праця якого набула світового значення - Василя Олександровича Сухомлинського.
24 вересня в КГ №127 було проведено педагогічні читання "Василь Сухомлинський - педагог на всі часи". Під час заходу вчителі переглянули документальний фільм "Сонце Василя Сухомлинського", працюючи колективно, заповнили кросворд", пригадали найвідоміші твори педагога: "Серце віддаю дітям", "Народження громадянина", "Листи до сина", "Батьківська педагогіка", провели уявне інтерв'ю з учителем-гуманістом. Долучившись до життєдайної спадщини В.О. Сухомлинського, розглянули нові грані його педагогічного таланту, які не втрачають своєї актуальності і в Новій українській школі.

Переглядів: 27 | Додав: lidna127 | Рейтинг: 0.0/0