Воскресенье, 19.08.2018, 05:25

Головна » 2018 » Июль » 18 » ОСВІТНІЙ WEEKEND
ОСВІТНІЙ WEEKEND
14.07.2018р. заступник директора з навчально-виховної роботи Петрушина Л.І. стала учасником курсів з інноватики "Освітній WEEKEND" - тренінгів "Як переконати дітей розмовляти літературною мовою. Формування соціально-психологічної готовності педагога до подолання проблеми використання ненормативної лексики в дитячому колективі" та "Кейс-технологія. Інтегровані уроки. Методи, прийоми кейс-уроку" від Академії інноваційного розвитку освіти. Автором та ведучою тренінгу "Як переконати дітей розмовляти літературною мовою" є Оксана Трухан, експерт з питань актуалізації мотивації педагогів до активної професійної діяльності в умовах змін, спікер семінарів та конференцій з питань розвитку соціальної компетентності суб’єктів освітнього простору та впровадження інноваційної технології проведення батьківських зборів «Інтерактивне кафе», автор та координатор громадсько-соціальних проектів ГО «ЦЕНТР ДОПОМОГИ ТА РОЗВИТКУ «ПРОСТІР», практикуючий психолог, дослідник масової свідомості студентської молоді та педагогічних працівників, автор понад 30 наукових та науково-публіцистичних статей, учасник телевізійних передач.
У теоретичній частині тренінгу вона представила результати дослідження вчених різних галузей знань з феномену ненормативної лексики, проаналізувала стереотипи масової свідомості про ненормативну лексику, психофізіологічний вплив ненормативної лексики на організм людини, познайомила з гіпотезами виникнення ненормативної лексики на території України, визначила гендерні особливості використання ненормативної лексики. Колективно було визначено основні причини використання ненормативної лексики та механізм її негативного впливу на розвиток особистості.
Під час практичної частини тренінгу виявлені адекватні способи реагування педагога на випадки вживання ненормативної лексики учнями та їх батьками. Створено стратегію та тактику подолання феномену ненормативної лексики в дитячому колективі. Вироблені способи популяризації літературного мовлення в учнівському колективі. Запропоновані прийоми мотивації батьків до співпраці щодо подолання вербальної агресії. Виконані вправи на подолання звички вживання ненормативної лексики та вправи на розвиток літературного мовлення.
Тренінг "Кейс-технологія. Інтегровані уроки. Методи, прийоми кейс-уроку" провела Маргарита Калюжна, вчитель англійської мови НВК “Кіровоградський Колегіум”, організатор Design Thinking EVO-Session, модератор. Учасники тренінгу ознайомилися з кейс-технологією, отримали практичні навички створення кейсів.

Переглядів: 28 | Додав: lidna127 | Рейтинг: 0.0/0