Воскресенье, 19.08.2018, 05:25
Криворізька гімназія №127
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Рекомендуємо

МатематикаЕмблема гімназії

Кредо гімназії

Від творчої особистості – до мистецтва жити

Місія гімназії

Використовуючи сучасні технології у співпраці вчителів, учнів, батьків та громадськості сформувати конкурентноздатну особистість з чітко вираженим почуттям патріотизму, високою екологічною культурою, творчими здібностями, які забезпечать життєве самовизначення і успіх.

Гімн гімназії

Слався, святися,
гімназична громадо,
В тобі зійшлися
скарби Ельдорадо:
Творча наснага,
жага молодеча,
Бажання все знати,
Як досвід старечий,
Мудрість наставників –
Мрій шанувальників,
Щирість людська
для нас не нова.
Благословися,
школо натхнення,
В яку влилися
поклик, знамення,
Гомін природи,
краса розмаю,
Рідної мови
й всього, що маєм.
Живи, святися,
пристань людини,
В якій злилися
чуття родини
З болем великим,
щоб не загинув,
Не став безликим
Жоден із учнів
в світі нерівнім.

Скринька довіри


ЛИСТ ПСИХОЛОГУ

Пам'ятні датиНаше опитування
Чи відчуваєте ви зменшення паперової роботи у своїй діяльності?
Всього відповідей: 62
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Головна » 2018 » Июль » 18 » ОСВІТНІЙ WEEKEND
20:23
ОСВІТНІЙ WEEKEND
14.07.2018р. заступник директора з навчально-виховної роботи Петрушина Л.І. стала учасником курсів з інноватики "Освітній WEEKEND" - тренінгів "Як переконати дітей розмовляти літературною мовою. Формування соціально-психологічної готовності педагога до подолання проблеми використання ненормативної лексики в дитячому колективі" та "Кейс-технологія. Інтегровані уроки. Методи, прийоми кейс-уроку" від Академії інноваційного розвитку освіти. Автором та ведучою тренінгу "Як переконати дітей розмовляти літературною мовою" є Оксана Трухан, експерт з питань актуалізації мотивації педагогів до активної професійної діяльності в умовах змін, спікер семінарів та конференцій з питань розвитку соціальної компетентності суб’єктів освітнього простору та впровадження інноваційної технології проведення батьківських зборів «Інтерактивне кафе», автор та координатор громадсько-соціальних проектів ГО «ЦЕНТР ДОПОМОГИ ТА РОЗВИТКУ «ПРОСТІР», практикуючий психолог, дослідник масової свідомості студентської молоді та педагогічних працівників, автор понад 30 наукових та науково-публіцистичних статей, учасник телевізійних передач.
У теоретичній частині тренінгу вона представила результати дослідження вчених різних галузей знань з феномену ненормативної лексики, проаналізувала стереотипи масової свідомості про ненормативну лексику, психофізіологічний вплив ненормативної лексики на організм людини, познайомила з гіпотезами виникнення ненормативної лексики на території України, визначила гендерні особливості використання ненормативної лексики. Колективно було визначено основні причини використання ненормативної лексики та механізм її негативного впливу на розвиток особистості.
Під час практичної частини тренінгу виявлені адекватні способи реагування педагога на випадки вживання ненормативної лексики учнями та їх батьками. Створено стратегію та тактику подолання феномену ненормативної лексики в дитячому колективі. Вироблені способи популяризації літературного мовлення в учнівському колективі. Запропоновані прийоми мотивації батьків до співпраці щодо подолання вербальної агресії. Виконані вправи на подолання звички вживання ненормативної лексики та вправи на розвиток літературного мовлення.
Тренінг "Кейс-технологія. Інтегровані уроки. Методи, прийоми кейс-уроку" провела Маргарита Калюжна, вчитель англійської мови НВК “Кіровоградський Колегіум”, організатор Design Thinking EVO-Session, модератор. Учасники тренінгу ознайомилися з кейс-технологією, отримали практичні навички створення кейсів.


Переглядів: 28 | Додав: lidna127 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук
Сайт-переможець
Корисні посилання

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Ла Страда

Архів записів

Ми починали з сайту gimnaziya127.ucoz.ua. Там ви можете знайти багато корисного матеріалу.

Copyright MyCorp © 2018uCoz