Воскресенье, 23.09.2018, 07:20

Головна » 2018 » Сентябрь » 6 » ОНЛАЙН-ЗУСТРІЧ З ТВОРЦЯМИ ФАНТАСТИЧНОГО ФІЛЬМУ "БОБОТ ТА ЕНЕРГІЯ ВСЕСВІТУ"
ОНЛАЙН-ЗУСТРІЧ З ТВОРЦЯМИ ФАНТАСТИЧНОГО ФІЛЬМУ "БОБОТ ТА ЕНЕРГІЯ ВСЕСВІТУ"
06.09.2018 у рамках ІІ Всеукраїнської інноваційної інтернет-конференції “Розвиток медіапсихології та медіаосвіти України” гімназисти стали учасниками онлайн-зустрічі з творцями фантастичного фільму "Бобот та Енергія Всесвіту": генеральним продюсером Олексієм Москаленко та режисером Максимом Ксьондою. Під час зустрічі діти мали можливість поставити запитання про українську кіноіндустрію, що активно розвивається, про кастинги та підбір головних героїв для стрічки, про особливості процесу зйомок.
Це новий фільм повністю українського виробництва – починаючи від сценарію і закінчуючи спецефектами. Як розповідають творці фільму: «Ця стрічка стала випробуванням для усієї VFX індустрії, адже її повністю зробили наші спеціалісти».
Фільм про те, що кожна людина повинна боронити землю на тому місці, де вона перебуває, незалежно від того хто ти – супергерой чи хлопець зі скаутського табору”, – Олексій Москаленко, генеральний продюсер.
Потім діти переглянули тизер-трейлер до фільму "Бобот та Енергія Всесвіту".

Переглядів: 21 | Додав: lidna127 | Рейтинг: 0.0/0