Воскресенье, 23.09.2018, 07:10

Головна » 2018 » Сентябрь » 15 » НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ "ІННОВАЦІЙНІ АСПЕКТИ ПЕДАГОГІЧНОЇ СИСТЕМИ В.О. СУХОМЛИНСЬКОГО В СВІТЛІ РЕФОРМИ НОВОЇ ШКОЛИ" У М. ДНІПРО
Неможливо переоцінити велич Вчителя Сухомлинського, значення його педагогічної спадщини. Вдумливий підхід, кропітка, послідовна, цілеспрямована робота, творче горіння, сердечність і, водночас - безкомпромісна вимогливість до себе сприяли створенню стрункої системи, вивершеної педагогічної праці.
15 вересня на базі КЗВО "ДАНО" відбулася обласна науково-практична конференція, присвячена 100-річчю з дня народження В.О. Сухомлинського "Інноваційні аспекти педагогічної системи Сухомлинського в світлі реформи Нової української школи", учасниками якої стали педагоги гімназії: Наталія Шишко, Неля Оліфірович, Лідія Петрушина.
Під час конференції було розглянуто питання:
- Виховання людяності в людині - основа творчого розвитку особистості (Салієнко Н.О., керівник Дніпровського обласного центру гуманної педагогіки);
- Сім'я та дитина: в контекстах поглядів В.О. Сухомлинського" (Безена І.М., завідувач кафедрою соціально-гуманітарної освіти КЗВО "ДАНО";
- 100 порад учителеві в реформі "Нової школи" (Брусенцева О.М., викладач педагогіки Дніпровської академії музики ім. М. Глінки);
- Праця душі - невичерпне людське діло (Розенкова С.В., керівник Запорізького обласного центру гуманної педагогіки, вчитель-методист зарубіжної літератури, "Відмінник освіти України";
- Використання принципів захисного виховання В.О. Сухомлинського в системі інклюзивної освіти (Кущ С.В., вчитель-методист початкових класів, м. Дніпро);
- Спілкуємося красно! Радій усьому, в чому виражено красу. Єднання краси і думки в житті людини (Омельченко О.І., старший учитель початкової школи, м. Дніпро;
Людина для людини. Способи вирощування людини в людині. Досвід виховання в системі "Нова школа" (Бичівник О.В., вчитель вищої категорії початкових класів, м. Новомосковськ)
Підсумовуючи роботу конференції, керівник Дніпровського обласного центру гуманної педагогіки Салієнко Н.О. зазначила, що наше майбутнє повністю залежить від того, як ми виховуємо наших дітей. У кожного з нас є своє завдання в житті, але виховання благородної людини - найважливіше з них, і головну відповідальність несуть ті, хто обрав професію вчителя.

Переглядів: 33 | Додав: lidna127 | Рейтинг: 0.0/0