Понедельник, 25.06.2018, 16:48

Головна » 2018 » Март » 27 » МІСЬКИЙ ЕТАП ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ "НАЙКРАЩИЙ ЧИТАЧ ДНІПРОПЕТРОВЩИНИ-2018"
МІСЬКИЙ ЕТАП ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ "НАЙКРАЩИЙ ЧИТАЧ ДНІПРОПЕТРОВЩИНИ-2018"
Ритм життя сучасної людини настільки стрімкий, що інколи буває важко знайти для читання вільний час. Звичайно не потрібно відмовлятися від усіх благ цивілізації: комп’ютерів, телефонів, планшетів, ноутбуків та інших гаджетів, адже вони нам приносять користь. Просто варто пам’ятати про книгу. Яка дарує нам моральне задоволення та істинні хвилини щастя. І добре, що є ті, хто захоплюється читанням.
27 березня на базі бібліотеки-філії №20 КЗК «Міська дитяча бібліотека» відбувся міський етап обласного конкурсу "Найкращий читач Дніпропетровщини-2018". 14 найактивніших, найзавзятіших учнів освітніх закладів Кривого Рогу виборювали звання найкращого читача. У конкурсі взяла участь учениця 7-В класу КГ №127 Гаврилова Надія.
До підготовки до конкурсу юні книголюби поставилися з великою відповідальністю. Під час виступів-презентацій улюбленої книги діти виявляли фантазію, ерудицію, креативність та артистичні здібності.
Для свого виступу наша Надійка обрала книгу Андрія Бачинського "140 децибелів тиші".
Слід зауважити, що обрати кращого читача із такої великої кількості розумних та обдарованих дітей було дуже важко. Перемогу отримали найталановитіші та найначитаніші. І приємно, що серед них Надія Гаврилова, яка посіла II місце.
Після конкурсу юні читайлики зустрілися з криворізькою письменницею Веселковою Ларисою Петрівною.

Переглядів: 49 | Додав: lidna127 | Рейтинг: 0.0/0