Понедельник, 25.06.2018, 16:53

Чи варто впроваджувати обов'язкові спортивні нормативи для дітей?

Головна » 2018 » Март » 18 » МІСЬКИЙ ДЕБАТНИЙ ТУРНІР "АРГУМЕНТ"
МІСЬКИЙ ДЕБАТНИЙ ТУРНІР "АРГУМЕНТ"
15 березня у Криворізькому Центрально-Міському ліцеї відбувся міський дебатний турнір «Аргумент» за Всесвітнім форматом шкільних дебатів. У турнірі брали участь команди КНВК «ЗНЗ-Тернівський ліцей», КЗШ №123, 42, 122, КСШ №9, 74, КЦМЛ, КГ №91, КПГ, КНВК «КСШ-ДНЗ» та КГ №127. Учасники дебатів доводили свої точки зору з приводу наступних проблем: культура спілкування у соціальних мережах - новий рівень свободи чи новий рівень правової незахищеності; стріт-арт – творче самовираження чи вандалізм; етикет – застарілі догми поведінки чи витончений шлях до успіху; профіль навчання – право на вибір долі чи вимушений обов’язок.
Метою їх виступів було спростувати аргументи опонентів та переконати у вагомості своїх аргументів суддів, в ролі яких виступили тренери команд. Спікери команд наводили аргументи «за» та «проти». За результатами таємного суддівського голосування учасники виходили у наступне коло змагань.
Раді вітати команду гімназії "Кенгуру" у складі учнів 11-А класу Сопруна Владислава, Сакарінєної Яни та Палаш Дарини та їх тренера Поліщук В.С., які у запеклих дебатах турніру "Аргумент" посіли III місце!
Переглядів: 58 | Додав: lidna127 | Рейтинг: 0.0/0