Понедельник, 25.06.2018, 16:52

Головна » 2018 » Апрель » 3 » MINI-EDCAMP YUZHNE
MINI-EDCAMP YUZHNE
27 березня 2018 року в невеликому південному містечку Южний, що на березі Чорного моря, відбувся афілійований mini-EdCamp на тему "Нова українська школа: як учительству бути щасливим?" Учасницями вчительської (не)конференції, яка проходила на базі НВК імені В'ячеслава Чорновола, були заступники директора Криворізької гімназії №127 В. Бущенко та С. Пшенична. Педагоги з усієї України мали чудову нагоду зустрітися з цікавими спікерами експертної паралелі, а це Оксана Денисенко з темою «Інфоподорож для керівників та керівниць шкільних наукових братств»; Олеся Чайківська та Ольга Герасіна, які познайомили з технологією змішаного навчання, Ігор Солодов представив покрокову інструкцію до щастя вчителя та вчительки; Людмила Бобряк поділилася досвідом розбудови Нової української школи в щасливому та успішному освітньому просторі на прикладі одеської гімназії та багато колег з різних куточків нашої країни взяли участь в учительській сесії. EdCamp як нова форма зустрічей педагогів робить самоосвіту цікавою та продуктивною. Розвиваймося та збагачуймося, друзі!

Переглядів: 39 | Додав: lidna127 | Рейтинг: 0.0/0