Понедельник, 25.06.2018, 16:51

Головна » 2018 » Март » 26 » МИ З ВАМИ В ПОЧЕСТІ СХИЛЯЄМО КОЛІНА, ГОЛОВИ, СЕРЦЯ
МИ З ВАМИ В ПОЧЕСТІ СХИЛЯЄМО КОЛІНА, ГОЛОВИ, СЕРЦЯ
За останні роки словосполучення «Захисник Батьківщини» стало близьким для кожного з нас.
При зустрічах з бійцями Збройних Сил України ми відчуваємо гордість, що в Україні є такі сини, бо в очах кожного з них – непохитна віра в перемогу, вірність військовій присязі та бажання жити і працювати в мирній країні.
22 березня 2018 р. на базі Краєзнавчого музею, що діє на базі ЦДЮТ "Ріднокрай" більше 30 років, відбулася зустріч з бійцями АТО на Донбасі, які боронили нашу землю у 2015 році. Музей продовжує виховувати юних патріотів через живий приклад мужності його мешканців, зокрема працівників ПРАТ «ІнГЗК».
Зі школярами і педагогами зустрічалися Шевчук О., працівник дробарної фарбрики, боєць ЗСУ 14 окремої механізованої бригади, Целік С., механік підрядної організації «Метінвестпромсервіс», боєць ЗСУ 93-ї окремої механізованої бригади, «Кіборг».
Учасники заходу, серед яких були учні 8-Б класу КГ №127 (класний керівник Ветріщенко Л.А.), вшанували хвилиною мовчання інгульчан – героїв Другої Світової війни та загиблих воїнів АТО. Переглянули документальний фільм «Герої не вмирають», який створили творчі учні і педагоги КЗШ №99. Слухали розповіді бійців. Юні волонтери шкіл Інгульця надали цього дня інформаційні дослідження на тему «Мій внесок у перемогу України».
Усі присутні об’єдналися думкою про мир, про те, що треба не тільки уважно спостерігати за ходом бойових дій на Донбасі, а й ділом допомагати виборювати перемогу.
За матеріалами сайту https://www.facebook.com/search/top/

Переглядів: 45 | Додав: lidna127 | Рейтинг: 0.0/0