Понедельник, 25.06.2018, 17:00

Головна » 2018 » Май » 24 » ЛІТЕРАТУРНИЙ ВЕЧІР "СТЕЖКАМИ ДИТИНСТВА"
ЛІТЕРАТУРНИЙ ВЕЧІР "СТЕЖКАМИ ДИТИНСТВА"
23.05.2018 дев'ятикласник гімназії Білоножко Андрій став учасником літературного вечора Дніпропетровського відділення Малої академії наук України "Стежками дитинства". Супроводжувала юного поета вихователь ГПД Созонович Т.М.
Андрій поділився враженнями:
"Поїздка в Дніпро видалася вдалою та пізнавальною. Спочатку місто спостерігали з вікон рейсового автобуса та трамваїв. Пройшлися незнайомими вуличками, задивляючись на старовинні та сучасні споруди. Люди милі та привітливі.
І ось перед нами - Центральна міська бібліотека. ЇЇ розміри відверто вражаючі.
Шестиповерховий будинок, побудований у стилі модерн з ліфтом усередині, здивував більш, ніж очікували.
Пройшли реєстрацію. Готуємося до конкурсу юних поетів "Стежками дитинства" та неймовірно хвилюємося. У руках тремтить папка з віршами. Нарешті - мій довгоочікуваний виступ... Усі аплодують, а я з легкістю видихаю.
Після нагородження та вручення диплому конкурсанта, вирішуємо відвідати захід на базі бібліотеки "Ретро автомобілі у творах світових письменників", виставку ляльки мотанки та галерею місцевих художників.
Повертаємось у Кривий Ріг втомлені, але безмежно задоволені. Дорогою додому ділимося враженнями та позитивними емоціями.
До нових зустрічей, Дніпро! Про тебе - мій наступний вірш."

Переглядів: 41 | Додав: lidna127 | Рейтинг: 0.0/0