Понедельник, 25.06.2018, 16:50
Криворізька гімназія №127
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Рекомендуємо

Емблема гімназії

Кредо гімназії

Від творчої особистості – до мистецтва жити

Місія гімназії

Використовуючи сучасні технології у співпраці вчителів, учнів, батьків та громадськості сформувати конкурентноздатну особистість з чітко вираженим почуттям патріотизму, високою екологічною культурою, творчими здібностями, які забезпечать життєве самовизначення і успіх.

Гімн гімназії

Слався, святися,
гімназична громадо,
В тобі зійшлися
скарби Ельдорадо:
Творча наснага,
жага молодеча,
Бажання все знати,
Як досвід старечий,
Мудрість наставників –
Мрій шанувальників,
Щирість людська
для нас не нова.
Благословися,
школо натхнення,
В яку влилися
поклик, знамення,
Гомін природи,
краса розмаю,
Рідної мови
й всього, що маєм.
Живи, святися,
пристань людини,
В якій злилися
чуття родини
З болем великим,
щоб не загинув,
Не став безликим
Жоден із учнів
в світі нерівнім.

Скринька довіри


ЛИСТ ПСИХОЛОГУ

Пам'ятні дати



Наше опитування
Чи має вчитель отримувати сертифікат для роботи з учнями?
Всього відповідей: 73
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Головна » 2018 » Апрель » 22 » КРАЄЗНАВЧИЙ ФОРУМ - 2018
14:21
КРАЄЗНАВЧИЙ ФОРУМ - 2018
Із 1994 року щовесни юних науковців збирає конкурс-захист творчо-пошукових робіт "Краєзнавчий форум", що проходить на базі Криворізької гімназії №127. Цього року він відбувся 20 квітня.
На конкурс подали заявки 69 старшокласників із 27 закладів загальної середньої освіти міста Кривого Рогу та Широківського району Дніпропетровської області:
Довгинцівський район – 3 учасники (КЗШ №65, 87, КПГ)
Інгулецький район – 13 учасників (КЗШ №59, 100, 114, 115, КГ №127)
Металургійний район – 7 учасників (КЗШ №, 7, 26, 63, НТМЛ №16)
Покровський район – 18 учасників (КЗШ №52, 71, 93, 111, 121, КОЛІ)
Саксаганський район –9 учасників (КЗШ №41, 72, 74, 119, КГ №91)
Тернівський район – 5 учасників (КЗШ №42)
Центрально-Міський район – 12 учасників (КЗШ №60, 123, КЦМЛ)
Широківський район - 2 учасники (КЗ "Широківська школа №2")
Відкрила захід методист КЗ "Інноваційно-методичний центр" КМР Данілович Л.Я.
У роботі журі взяли участь викладачі ВНЗ м. Кривий Ріг:
• Печеніна Наталія Анатоліївна, завідувач кафедри історії України та правознавства ДВНЗ «Криворізький державний
педагогічний університет», кандидат історичних наук, доцент;
• Барабаш Наталія Олександрівна, кандидат історичних наук, завідувач кафедри соціально-політичних та економічних
дисциплін Криворізького факультету Національного університету «Одеська Юридична академія», доцент;
• Лакомова Олена Йосипівна, кандидат історичних наук, старший викладач кафедри фізичної географії, краєзнавства
та туризму ДВНЗ «Криворізький державний педагогічний університет»;
• Черноус Людмила Сергіївна, кандидат соціологічних наук, доцент кафедри соціології та економіки ДВНЗ
«Криворізький державний педагогічний університет»;
• Мельник Наталія Георгіївна, кандидат філологічних наук, доцент, завідувач кафедри української та зарубіжної
літератур ДНВЗ «Криворізький державний педагогічний університет»;
• Качайло Ксенія Анатоліївна, кандидат філологічних наук, доцент кафедри української мови Криворізького
державного педагогічного університету»;
• Бугайова Ірина Євгенівна, співробітник кафедри української та зарубіжної літератур, заступник голови асоціації
літераторів Криворіжжя, відповідальна за роботу музею «Літературне Криворіжжя» КПІ ДНВЗ «КНУ»; редактор
альманаху «Символ»;
• Поздній Євген Валентинович, асистент кафедри ботаніки та екології;
• Дьяченко Марина Павлівна, член Національної спілки майстрів народного мистецтва України, асистент кафедри педагогіки та методики викладання технічної освіти;
методист КЗ «Інноваційно-методичний центр» КМР Шадир Тамара Миколаївна;

педагоги закладів освіти міста:
Бабенко Жанна Георгіївна, вчитель історії та правознавства КЗШ №111;
Охредько Лілія Іванівна, вчитель історії та правознавства КГ №127;
Капильцова Віра Ігорівна, вчитель історії КЗШ №72;
Ісаєв Ярослав Олександрович, вчитель географії КЗСШ №4;
Козіна Тетяна Федорівна, вчиередньої тель української мови та літератури КЗШ №102;
Бущенко Вікторія Анатоліївна, вчитель української мови та літератури КГ №127;
Бондар Наталія Борисівна , вчитель географії КЗШ №115
Старшокласники готували науково-дослідницькі роботи з краєзнавчої тематики за наступними напрямами: історія, географія, біологія та екологія, краєзнавство, мистецтвознавство, фольклористика, етнографія, література. Тематика робіт свідчить про інтерес учнівської молоді до знань про рідний край, його історії та сучасності. Більшість творчих робіт, які були представлені на Форумі, відрізнялись високим науковим та художнім рівнем, були підкріплені результатами пошукової та практичної краєзнавчої діяльності. За підсумками двох етапів – заочного та очного – особливо відзначились юні краєзнавці: КЗШ №7, 26, 41, 42, 60, 61, 71, 74, 87, 111, 114, 115, 119, 123, КСШ №71, КПГ, КГ №91, 127, КПГ, КЦМЛ, КЗО "КОЛІ", НТМЛ №16.
Проведені майстер-класи для учасників конкурсу та їхніх керівників:
- виготовлення сувенірів із прищепок (Камшилова Олена Сергіївна, вихователь групи продовженого дня);; ;
- папероплетіння «Коза-дереза» (Созонович Тетяна Миколаївна, вихователь групи продовженого дня);
- виготовлення оберегу «Часник» (Бойко Ольга Миколаївна, вчитель обслуговуючої праці);
- виготовлення сувенірів у стилі петриківського розпису (Москальова Ірина Юріївна, вчитель образотворчого
мистецтва.
За підсумками журі у конкурсі-захисті творчо-пошукових робіт «Краєзнавчий форум-2018» переможцями стали:
Секція «Краєзнавство»:
I м. – Щербак Данііл (КСШ №71)
II м. – Вінтоняк Ніна (НТМЛ №16), Онищук Олександра (КЗШ №60)
III м. – Романенко Олександра (КПГ), Загребіна Катерина (КЗШ №111), Тимошенко Марія (КЗШ №114)

Секція «Історія»:
I м. – Красенко Ада (КЗШ №60), Логінов Дмитро (КЗШ №41)
II м. – Кашель Яна (КГ №91), Горбалінська Владислава (КЗШ №42)
III м. – Яценко Єлизавета (КЗШ №42), Гордієнко Дмитро (КЗ "Широківська школа №2")

Секція «Біологія»:
I м. – Беркета Ксенія (КОЛІ)
II м. – Міхно Ярослав (КОЛІ), Устенко Ірина (КЗШ №123)
III м. – Сакарінєна Яна (КГ №127), Ларіонова Дар'я (КЗШ №7), Козирко Наталія (КЗШ №87)

Секція «Література»:
I м. – Красюк Поліна (КГ №91)
II м. – Ковшик Юлія (КОЛІ)
III м. – Кіндрат Олена (КЗШ №115)

Секція «Географія»:
I м. – Тимошенко Анна (КЗ "Широківська школа №2")
II м. – Артамонов Андрій (КЗШ №114), Давиденко Катерина (КСШ №74)
III м. – Прибильський Сергій (КЗШ №26), Дейнека Вероніка (КЗШ №72), Гриценко Юлія (КЗШ №115)

Секція «Мистецтвознавство, фольклор, етнографія»:
I м. – Федорінова Олександра (КЗШ №60)
II м. – Швець Валерія (КЗШ №60), Щепетнова Катерина (КОЛІ)
III м. – Дашко Ангеліна (КЗШ №123), Красса Руслана (КЗШ №72), Терещенко Вероніка (КЗШ №119)








Переглядів: 61 | Додав: lidna127 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук








Сайт-переможець
Корисні посилання

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Ла Страда

Архів записів

Ми починали з сайту gimnaziya127.ucoz.ua. Там ви можете знайти багато корисного матеріалу.

Copyright MyCorp © 2018uCoz