Среда, 17.10.2018, 17:04

Чи варто впроваджувати обов'язкові спортивні нормативи для дітей?

Головна » 2018 » Октябрь » 12 » ГІМНАЗИСТИ У 25-ТІЙ ОКРЕМІЙ ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ПОВІ́ТРЯНО-ДЕСАНТНІЙ БРИГАДІ ДЕСАНТНО-ШТУРМОВИХ ВІЙСЬК ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ
11.10.2018 року учням гімназії пощастило відвідати військову частину 25 окремої повітряно-десантної Дніпропетровської бригади і музей АТО у Дніпрі. Там нас зустріли військові, серед яких був наш екскурсовод Дмитро. Екскурсія почалася з того, що нам показували, як користуватися зброєю, і ми мали змогу потримати різні види автоматів.
У цій військовій частині здійснюється підготовка військових до стрибків з парашутом. Четверо наших учнів захотіли спробувати це на собі. Завдяки цьому вони змогли пережити все те,що доводиться робити бійцям щодня.
Далі ми вирушили у саме серце міста Дніпра - парк-музей, присвячений воїнам і загиблим АТО, який є єдиною експозицією в Україні під відкритим небом. Над реалізацією цього проекту протягом року працювали волонтери, бійці, історики та художники. Цей музей відтворює атмосферу “гарячих точок” Донбасу.
Нас надзвичайно вразили експозиції музею, зворушливі історії екскурсовода. На одному подиху і зі сльозами на очах ми переглядали документальний фільм, присвячений початку АТО, волонтерству, героїзму бійців. Втомлені, але переповнені почуттями патріотизму, гордості за наш народ, повернулися додому.
Велика подяка організаторам, екскурсоводу Дмитру, десантникам 25-й ОПД бригади.

Переглядів: 18 | Додав: lidna127 | Рейтинг: 0.0/0