Среда, 17.10.2018, 17:35

Головна » 2018 » Сентябрь » 30 » ФОТОКВЕСТ "#ЗЛОВИНАСТРІЙ"
ФОТОКВЕСТ "#ЗЛОВИНАСТРІЙ"
28 жовтня 2018 року в Кривому Розі на базі ЦДЮТ Центрально-міського району відбувся 1-й фотоквест для юних журналістів "#ЗловиНастрій". Кожен район представив власну команду.
Честь Інгулецького району захищали учасники прес-центру "Світанок" Криворізької гімназії №127: Мирослава Маляр (11-А), Анна Табунщик (10-А), Анастасія Чухрай (10-Б), Юлія Відміцька та Анатолій Буряк (9-А).
Розпочався захід із привітання команд організаторами, представлення учасників та вручення маршрутних листів із завданнями, які потрібно виконати в певній послідовності протягом години.
Завдання виявилися цікавими, креативними й веселими - знайти будівлю, зображену на світлині й зробити об'ємне фото, відгадати загадку й зафіксувати на знімку учасників і відгадку, відновити композицію натюрморту, зробити селфі всієї команди на фоні життя міста, сфотографувати жовте на зеленому, розгадати фотопазл, вигадати неіснуючий вид спорту і продемонструвати його знімком.
Команда КГ 127 "Об'єктив" виконала всі завдання однією з перших. На розгляд журі було подано електронний варіант знімків, виконаних у відповідності з маршрутним листом.
Робота журі тривала протягом години й змусила учасників похвилюватися. Але оголошення результатів стало винагородою за очікування. Команда "Об'єктив" КГ №127 посіла ІІ-е призове місце. Вітаємо юних фотолюбителів з перемогою!

Переглядів: 43 | Додав: lidna127 | Рейтинг: 0.0/0