Пятница, 20.07.2018, 20:53

Чи варто впроваджувати обов'язкові спортивні нормативи для дітей?

Головна » 2018 » Июнь » 16 » ФЕСТИВАЛЬ ГУМАННОЇ ПЕДАГОГІКИ
ФЕСТИВАЛЬ ГУМАННОЇ ПЕДАГОГІКИ
08.06-10.06.2018. у Львові відбувся Фестиваль гуманної педагогіки, де обговорювалися гуманні підходи до виховання та навчання, співпраця вчителя з учнем. Цьогорічний захід був присвячений темі: "Сім'я - лоно культури людства", адже місія Нової української школи – допомогти розкрити та розвинути здібності, таланти і можливості кожної дитини на основі партнерства між учителем, учнем і батьками. Лейтмотивом заходу стали слова В. Крищенка: "Тільки родина, як вічна зернина, на невмирущому полі життя". Фестиваль зібрав близько 700 освітян з 23 областей України, а також гостей з-за кордону, зокрема, Нідерландів та Хорватії. У заході взяли участь вчителі початкових класів КГ №127 Неля Оліфірович та Наталія Шишко.
На фестивалі обговорювались гуманні засади освіти і виховання та способи налагодження доброзичливих стосунків вчителів із батьками та учнями. На пленарному засіданні виступили Станіслав Крук - кандидат педагогічних наук, директор Центру інноваційної педагогіки та психології, доцент кафедри практичної психології та педагогіки Хмецьницького національного університету, президент Всеукраїнської культурно-освітньої асоціації Гуманної Педагогіки, член громадської ради МОН України, Лицар Гуманної Педагогіки; Вікторія Бак - кандидат педагогічних наук, учитель-методист Бахмутського НВК №11 Донецької області, віце-президент Всеукраїнської культурно-освітньої асоціації Гуманної Педагогіки, Відмінник освіти України, Лицар Гуманної Педагогіки тощо.
Вчителі прослухали лекції, відвідали майстер-класи, панельні дискусії на різноманітні теми від 41 спікера. Окрім досвідчених у галузі експертів, з учасниками фестивалю спілкувались представники різних культур та етносів, які розповіли про особливості виховання у єврейській, мусульманській, польській родинах. Уперше фестиваль відвідав іноземний спікер, Хенк Бонс, радник правозахисної організації «Amnesty International», який поділився досвідом створення спеціальних шкіл для дітей з інвалідністю у Нідерландах.
Незабутні враження учасники фестивалю отримали не тільки під час творчої співпраці, а й від колективної екскурсії «Вулицями стародавнього Львова», пішохідної екскурсії храмами Львова, відвідання музеїв вишитих ікон доктора Дм. Блажейовського та сакральної барокової скульптури І.Г. Пінзеля.
Нові ідеї, яскраві враження надихають педагогів до нових змін в умовах Нової української школи.

Переглядів: 54 | Додав: lidna127 | Рейтинг: 0.0/0