Понедельник, 25.06.2018, 16:49

Головна » 2018 » Март » 24 » ЄВГЕН ШЕВЧЕНКО - ПРИЗЕР IV ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ПРАВОЗНАВСТВА
З 19 по 23 березня 2018 року в м. Херсон було проведено ІV фінальний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства. У змаганні брали участь учні 9-11 класів - переможці обласних етапів олімпіади, серед представників Дніпропетровської області був дев'ятикласник КГ №127 Шевченко Євген. Мета олімпіади: виявлення кращих учнів з правознавства; поглиблення їхньої зацікавленості правом; формування правової культури школяра та свідомого компетентного громадянина України, відповідального та небайдужого учасника державного та суспільного життя. Завдання олімпіади охоплювали практично усі галузі права, а також перевіряли практичні вміння та здатності учнів розв’язувати різноманітні правові (особисті, громадянські) проблеми і життєві ситуації.
Серед учнів, які виявили найкращі результати, і наш Євген., який посів III місце серед учнів 9-х класів.
Тож щиро вітаємо Євгена та вчителя правознавства Охредько Лілію Іванівну з перемогою!

Переглядів: 69 | Додав: lidna127 | Рейтинг: 0.0/0