Понедельник, 25.06.2018, 16:59

Головна » 2018 » Май » 8 » ЄДИНА ВИХОВНА ГОДИНА, ПРИСВЯЧЕНА 73-Й РІЧНИЦІ ВІД ДНЯ ПЕРЕМОГИ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ
Не обміліє пам’яті ріка, в серцях нащадків завжди буде жити.

Усе далі відходять у минуле грізні роки Другої світової війни. Але не згасає пам'ять про тих, хто поклав на вівтар перемоги своє життя. І молоде покоління, яке народилося вже після тих подій, повинно завжди зберігати пам'ять про страшну і криваву війну, найжорстокішу з війн в усій історії людства. Втягнувши у свій кривавий світ майже всі країни, вона принесла на нашу землю страшні руїни, знищила неоцінені скарби, які людство накопичувало багато століть.
8 травня в КГ №127 відбулася виховна година до Дня пам’яті і примирення та до 73-ої річниці Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні - це лише маленька часточка великої данини пошани полеглим. Під час проведення заходів гімназисти поділилися спогадами своїх рідних про важкі часи війни, окупації, про незабутній подвиг солдат, які ціною свого життя врятували світ від нацизму.

Переглядів: 63 | Додав: lip | Рейтинг: 0.0/0