Пятница, 20.07.2018, 20:56

Головна » 2018 » Июль » 6 » EDCAMP UKRAINE - IV НАЦІОНАЛЬНА (НЕ)КОНФЕРЕНЦІЯ ДЛЯ ШКІЛЬНИХ ПЕДАГОГІВ
EDCAMP UKRAINE - IV НАЦІОНАЛЬНА (НЕ)КОНФЕРЕНЦІЯ ДЛЯ ШКІЛЬНИХ ПЕДАГОГІВ
2-3 липня в Харкові проходила EdCamp Ukraine - IV національна (не)конференція для шкільних педагогів. Цього року у заході брали участь 1 000 вчительок і вчителів, експертів та експерток у сфері освіти з усієї України та 15 країн світу. У центрі Бейт Дан було представлено 18 інтерактивних зон, 150 експертів і експерток, 76 учительських сесій, 6 відкритих уроків, презентації 7 видавництв, прес-рум.
Захід проведено за участі Міністерки освіти і науки України Лілії Гриневич, Уповноваженого Президента з прав людини Миколи Кулеби і ведучої ТСН на каналі 1+1 Наталії Мосейчук.
Учитель початкових класів Криворізької гімназії №127 Каткова Тетяна долучилася до великої зграї білих ворон, представників прогресивного, відповідального вчительства з усієї України. Стала учасником експертних паралелей, учительськіх сесії, спілкування з цікавими людьми, відвертої бесіди з міністеркою Лілією Гриневич... і встановлення національного рекорду.
600 освітян зібралися 2 липня на площі Конституції в Харкові, щоб разом задекларувати: українське вчительство – за школу як простір, безпечний для дитини. Команда EdCamp Ukraine і спільнота відповідального вчительства поставила національний рекорд в категорії "Найбільша кількість освітян, які виступають за школу як безпечне місце для дитини"!
Обмінюватися досвідом і корисно проводити час у колі однодумців – це здорово! Вперед до змін! «Усе буде по – білому!»

Переглядів: 26 | Додав: lidna127 | Рейтинг: 0.0/0