Понедельник, 10.12.2018, 13:29

Чи варто впроваджувати обов'язкові спортивні нормативи для дітей?

Головна » 2018 » Ноябрь » 16 » "ДЕТЕКТОР МЕДІА" - МІСЬКИЙ ДИСКУСІЙНИЙ КЛУБ ЮНИХ ЖУРНАЛІСТІВ
"ДЕТЕКТОР МЕДІА" - МІСЬКИЙ ДИСКУСІЙНИЙ КЛУБ ЮНИХ ЖУРНАЛІСТІВ
15 листопада 2018 року на базі КЗШ №110 та №117 Тернівського району відбувся дискусійний клуб, який зібрав юних журналістів Кривого Рогу. Основне питання, яке обговорювалося, - що означає бути медіаграмотним.
Криворізьку гімназію №127 представляли Юлія Відміцька, Анатолій Буряк, Павло Сологуб, Ігор Климук (9-А,Б), Переверзєва Майя, Бєлікова Дар’я, Майя (8-Б).
Власним досвідом впровадження медіазнань з присутніми поділився керівник гуртка "Кіношкола" ЦДЮТ "Терноцвіт" Володимир Будко, який представив юній аудиторії декілька відеоробіт та провів екскурсію по знімальному павільйону й апаратній кімнаті.
А медіаклуб КЗШ №117 "МІГ" у яскравій, запальній формі розповів про досягнення юнкорів.
Для учнів та керівників організатори заходу спланували практичні заняття окремо. Дорослі обговорювали особливості організації дитячих студій журналістики і розглядали варіанти застосування фотографії під час проведення уроків, які представила присутнім Алла Кузьменко, керівник гуртка "Трес-центр "ТСН" ПДЮТ Центрально-Міського району. На завершення зустрічі всі спробували власні сили в он-лайн грі "Медіаграмотна місія".
Представники учнівської молоді на практичному занятті отримали можливість поспілкуватися із журналістами-практиками Альоною Ільченко та Олегом Ендерксоном, які працюють на ТРК "Рудана". Як створюється новина, з чого складається зміст телепередачі, що таке закадровий голос, як повинен працювати журналіст в ефірі, чи небезпечна ця професія тощо - ось неповний перелік питань, на які отримали відповіді діти. І яка ж зустріч обходиться без селфі з гостями!
Переглядів: 23 | Додав: lidna127 | Рейтинг: 0.0/0