Воскресенье, 23.09.2018, 07:11

Головна » 2018 » Сентябрь » 3 » ДЕНЬ ЗНАНЬ
ДЕНЬ ЗНАНЬ
1 ВЕРЕСНЯ - День знань - особливе свято! Завжди яскраве, насичене емоційністю та хвилюючою атмосферою. Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі вітання, i кожне людське серце, хвилюючись, відгукується на заклик першого дзвінка! Це день, із якого починається дорога в майбутнє для кожної людини. Це день, що дає можливість дорослим повернутися у свої золоті шкільні роки, а дітям – до своєї другої домівки – до школи.
Крім того у 2018-2019 н.р. в Україні стартувала реформа «Нова українська школа». Першокласники, які сьогодні прийшли до школи, навчатимуться 12 років.
Гості, присутні на шкільному родинному святі, а це: голова профспілкового комітету приватного акціонерного товариства "Інгулецький гірничо-збагачувальний комбінат" Логачов Анатолій Іванович, директор з охорони праці ПАТ "ІнГЗК" Замрій Сергій Анатолійович, директор з капітального будівництва ПАТ "ІнГЗК" Гавриленко Юрій Миколайович, виконуючий обов'язки начальника дробильної фабрики Невзоров Дмитро Валерійович, голова профспілкового комітету дробильної фабрики Федько Віктор Йосипович, головний спеціаліст відділу освіти Інгулецької районної у місті ради Рябова Ксенія Іванівна, побажали всім міцного здоров’я, прагнення до нових знань, мирного неба, щедрої долі та нових звершень в ім’я України.

Переглядів: 43 | Додав: lidna127 | Рейтинг: 0.0/0