Воскресенье, 23.09.2018, 07:15

Чи варто впроваджувати обов'язкові спортивні нормативи для дітей?

Головна » 2018 » Сентябрь » 9 » ДЕНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ
ДЕНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ
Весело та спортивно відсвяткував День фізичної культури і спорту Інгулець, і ніякі негаразди з погодою не змогли йому у цьому завадити! На вулиці злива, а в Палаці спорту Дитячо-юнацької спортивної школи №2 було затишно, тепло, весело та цікаво!!! Змагання з воркаут, стрітболу, бадмінтону, настільного тенісу, дартсу, футбольного жонглювання та спортивні розваги для малечі!(https://www.facebook.com/profile.php?id=100010905963108)
За підсумками журі команда гімназії №127 посіла: III м. у змаганнях зі стрітболу серед дівчат, II м. у змаганнях з бадмінтону, II м. у змаганнях зі стрітболу серед юнаків, I м. у змаганнях з дартсу.
З метою покращення фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи, залучення школярів до регулярних занять фізичною культурою і спортом, підвищення спортивної майстерності учнівської молоді, в Інгулецькому районі розроблена та впроваджена система масових багатоступеневих змагань серед команд закладів загальної середньої освіти. Під час свята були підбиті підсумки Спартакіади за програмою районних шкільних спортивних ігор «Олімпійські надії» у 2017-2018 навчальному році. За підсумками виступів збірних команд команда Криворізької гімназії №127 виборола перше місце! Так тримати!

Переглядів: 34 | Додав: lidna127 | Рейтинг: 0.0/0