Понедельник, 25.06.2018, 16:55

Головна » 2018 » Апрель » 30 » ДЕНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ
ДЕНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ
Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 26 квітня 2018 року у КГ №127 проведено День цивільного захисту. Він видався насиченим та цікавим. Згідно з планом комплексного об’єктового тренування було проведено ряд практичних та навчально-методичних заходів (виховні бесіди, диспути, конкурси, вікторини, організовано виступи форум-театру), а також змагань, естафет тощо. Учасники тренувань дотримувались правил безпеки, чітко виконували розпорядження класних керівників, учителів. Одним із основних етапів була евакуація зі школи, під час якої діти та вчителі продемонстрували обізнаність і підготовку з цивільного захисту населення на випадок надзвичайних ситуацій.
У цей день пришкільна територія перетворилася на станції з проведення змагань та конкурсів, на які одна за одною прибували команди з маршрутними листами. Відповідальний кожної станції оцінював роботу команд, виставляючи отримані бали в маршрутних листах.
Усі переконалися в тому, що отримані знання знадобляться у повсякденному житті.

Переглядів: 68 | Додав: lidna127 | Рейтинг: 0.0/0