Понедельник, 25.06.2018, 16:50

Головна » 2018 » Май » 28 » ЧИСТА ВОДА ДЛЯ ВСІХ #LargestLessonUkraine #SDGs4Children #TeachSDGs
ЧИСТА ВОДА ДЛЯ ВСІХ #LargestLessonUkraine #SDGs4Children #TeachSDGs
22.05.2018 року у Криворізькій гімназії №127 Криворізької міської ради Дніпропетровської області для четвертокласників заступником директора з НВР Петрушиною Л.І. проведено незвичайний урок у рамках проекту Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) «Найбільший урок у світі».
Мета всесвітньої ініціативи «Найбільший урок у світі» - провести заняття у 100 країнах та ознайомити дітей у всьому світі з глобальними цілями.
Гаслом проведеного уроку стало «Чиста вода для всіх». Під час виконання завдань здобувачі освіти провели порівняння чистої та брудної води, що знаходилася в склянках, виявили різницю, обґрунтували власні думки про безпечне вживання рідини; обговорили причини забруднення водоймищ; дослідили за картою, де у світі люди мають доступ до чистої води, де знаходяться країни з найгіршим доступом до неї; виконали інтерактивну вправу «Обери позицію»; пригадали українські прислів’я та приказки про воду. Школярі зробили висновок, що необхідно вживати суворих заходів, щодо збереження води.

Переглядів: 45 | Додав: lidna127 | Рейтинг: 0.0/0