Понедельник, 25.06.2018, 16:46

Головна » 2018 » Март » 30 » БУДУЄМО НОВУ УКРАЇНСЬКУ ШКОЛУ
БУДУЄМО НОВУ УКРАЇНСЬКУ ШКОЛУ
28 березня 2018 року відбувся черговий освітній всеукраїнський ЕdCampOdesa на базі НВК №13, учасниками якого стали вчителі Криворізької гімназії №127 Наталія Севостьяненко, Євгеній Шкрябко, Світлана Луценко, Наталя Шилова, Наталя Табунщик, Олена Кикоть.
Розпрочався захід урочистим відеопривітанням від команди ЕdCampUkraine. Кожен учасник мав змогу взяти участь у формуванні вчительських паралелей (обрати спікерів) та відвідати 4 виступи експертів та 2 вчителів-практиків (за бажанням). Тематика заходу включала обговорення проблем психології учнів, музейну справу, особливості поколінняZ, дебати як форму роботи, медіаосвіти та розвитку критичного мислення, хмарні сервіси тощо. Цікавими виявилися форми подачі матеріалу – доповідь із обговоренням проблемних питань, майстер-клас, тренінг, дебати, презентація досвіду.
Вчителі поділилися своїми враженнями.
Севостьяненко Н.І: «Сподобався високий рівень організації, доброзичливість, з якою зустрічали учасників міні-(не)конференції, можливість обрати той виступ, який найбільше зацікавив».
Шкрябко Є.М.: «Із задоволенням слухав Віктора Громового про сучасну освіту. Особливо сподобалася думка про відміну більшості конкурсів та рейтингів».
Шилова Н.В.: «Була в захваті від того, що в нашій українській освіті є так багато «білих ворон» - саме такі люди надихають на творчу діяльність. Найбільше сподобався майстер-клас «Інноваційні технології для формування ключових компетентностей» на прикладі уроків з іноземної мови».
Луценко С.В.: «Вразив практичний тренінг «Табір одного дня»: присутні мали можливість подивитися на проблеми вчителів очима дітей. Тренер запропонував усім охочим волонтерську допомогу в проведенні такого виду роботи».
Табунщик Н.А.: «Робоча невимушена обстановка, можливість поспілкуватися з колегами з різних куточків України. Сподобався майстер-клас Наталії Штобе «Розвиток критичного мислення, використання елементів мнемотехнологій на уроках української мови».
Кикоть О.О.: «Захід запам’ятався насиченістю, інформативністю, дружньою атмосферою співпраці. Була в захваті від проблемної дискусії «У чому полягає уміння мотивувати(ся) на ефективну роботу або маленькі секрети фасилітації та коучингу», яка поєдналася із майстер-класом»

Переглядів: 40 | Додав: lidna127 | Рейтинг: 0.0/0