Среда, 17.10.2018, 16:52

Чи варто впроваджувати обов'язкові спортивні нормативи для дітей?

Головна » 2018 » Сентябрь » 21 » БІБЛІОТЕЧНИЙ УРОК ДО ДНЯ МИРУ
БІБЛІОТЕЧНИЙ УРОК ДО ДНЯ МИРУ
21 вересня відзначається Всесвітній день миру. ООН закликає всі країни світу зупинити військові дії та припинити проливати кров. Цей день для того, аби спонукати людей на всій планеті до осмислення проблем миру.
Напередодні й учні 9-А класу (класний керівник Ігнатова С.В.) долучилися до питань миру, відвідавши бібліотечний урок, який провели працівники бібліотеки-філіалу №21 КЗК "Міська бібліотека для дорослих" КМР.
Дуже схвилювала дев'ятикласників розповідь про дівчинку Садако Сасакі. Японська дівчинка, мешканка Хіросіми, що стала жертвою ядерного бомбардування 1945 року. Після чого вона захворіла на рак і її мати, щоб підтримати доньку, розповіла легенду про тисячу журавликів. Садако вірила у те, що, склавши 1000 паперових пташок, можна вилікуватися від хвороби. Але вона встигла скласти тільки 644 журавлики. Це – один із символів Хіросімської трагедії. Після цієї події вони стали символом миру. Та все ж таки дівчинка померла від лейкозу у 12 річному віці.. Прожила 4675 дні…
Також під час зустрічі у бібліотеці кожен із екскурсантів висловив свою думку на тему: “Що для нього є мир?” Ця зустріч стала корисною та пізнавальною для всіх дев’ятикласників.
Окрема подяка працівникам бібліотеки за їхній професіоналізм та теплий прийом. Бажаємо всім завітати до бібліотечного філіалу №21!
Відміцька Юлія, 9-А

Переглядів: 42 | Додав: lidna127 | Рейтинг: 0.0/0