Понедельник, 10.12.2018, 14:02

Чи варто впроваджувати обов'язкові спортивні нормативи для дітей?

Головна » 2018 » Апрель » 30 » БЕЗПЕКА - ЗАПОРУКА ЖИТТЯ!
БЕЗПЕКА - ЗАПОРУКА ЖИТТЯ!
"Безпека -запорука життя!" - під таким гаслом пройшли виховні години у 1-11 класах КГ №127 26 квітня у День цивільного захисту. Здобувачі освіти та педагогічний колектив закладу удосконалювали свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти, щоб захистити своє здоров'я та життя. У цікавій та змістовній формі класні керівники розповіли дітям про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в побуті, під час подорожі до лісу та про небезпеку, яку несуть у собі вибухові знахідки, план дій під час радіаційної небезпеки, про правила поведінки на водоймах. Школярі мали змогу переглянути навчальні мультфільми та фільми; виставку лепбуків, плакатів; практично ознайомитися із засобами захисту органів дихання та шкіри; стати учасниками вікторини «Основи поведінки учнів у надзвичайних ситуаціях»; переглянути виставу форум-театру, яку підготували учнів 8-х класів.

Переглядів: 115 | Додав: lidna127 | Рейтинг: 0.0/0