Среда, 14.11.2018, 07:50

Чи варто впроваджувати обов'язкові спортивні нормативи для дітей?

Головна » 2018 » Октябрь » 25 » БАТЬКІВСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ. 5-7 КЛАСИ. УРОКИ РОБОТОТЕХНІКИ
БАТЬКІВСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ. 5-7 КЛАСИ. УРОКИ РОБОТОТЕХНІКИ
Ні для кого не секрет, що діти 21 століття значно відрізняються від своїх попередників. Більшість дорослих досить безпорадні в цьому питанні та вбачають у ньому велику проблему! Покоління Z – перше покоління, яке живе в цифровому світі та вже не може уявити собі життя без інтернету й інших гаджетів.
Саме тому у рамках батьківського тижня 23-25 жовтня для учнів 5-7 класів Тетяною Миколаївною, мамою учня 4-Б класу Бондаря Артема, було проведено уроки робототехніки.
Дітям було продемонстровано два види роботів, створених за допомогою навчального конструктора від компанії Lego: перший є основою (базовим) для створення будь-якого робота та є навчальною моделлю. Для нього була написана програма, що дозволяє самостійно рухатися, вітатися, повідомляти про перешкоди на шляху та підіймати й переміщувати невеликі предмети. Другий - готова модель робота, що долає перепони на шляху.
Підлітки активно відповідали на запитання Тетяни Миколаївни, пропонували власні назви роботам, їхнім складовим.

Переглядів: 27 | Додав: lidna127 | Рейтинг: 0.0/0