Понедельник, 10.12.2018, 13:53

Головна » 2018 » Ноябрь » 30 » АВТОРСЬКИЙ СЕМІНАР "МОДЕЛЮВАННЯ СУЧАСНОГО УРОКУ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ"
АВТОРСЬКИЙ СЕМІНАР "МОДЕЛЮВАННЯ СУЧАСНОГО УРОКУ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ"
29 листопада 2018 року вчителі гімназії – Воробйова Антоніна Анатоліївна, Севостьяненко Наталія Іванівна, Табунщик Наталя Анатоліївна, Луценко Світлана Павлівна – стали учасниками авторського семінару кандата філологічних наук, доцента Київського університету імені Бориса Грінченка Олександра Авраменка з учителями та викладачами української мови та літератури Дніпропетровської області.
О.М. Авраменко – лауреат Всеукраїнського конкурсу «Учитель року» (1996), лауреат Міжнародної літературно-мистецької премії імені Григорія Сковороди (2008), багаторазовий переможець національного конкурсу підручників з української мови й літератури для 5-11 класів, автор серії навчальних посібників для підготовки до ЗНО й ДПА з української мови та літератури, автор і ведучий експрес-уроків української в «Сніданку з 1+1».
Під час зустрічі Олександр Миколайович познайомив учителів зі змінами в програмі, технологіями успіху здачі ЗНО та авторськими новинками. З уст спеціаліста, який безпосередньо причетний до складання завдань та тестів, учителі почули важливу інформацію, вкрай необхідну в плані підготовки до іспиту.
Проста, невимушена атмосфера зустрічі, тонкий гумор та емоційність лектора залишили у всіх присутніх незабутні враження.
Переглядів: 23 | Додав: lidna127 | Рейтинг: 0.0/0