Среда, 14.11.2018, 07:42

Освітня програма Криворізької гімназії №127 Криворізької міської ради Дніпропетровської області для здобувачів освіти 1 класів на  2018 – 2019 н.р.

Освітня програма Криворізької гімназії №127 Криворізької міської ради Дніпропетровської області для здобувачів освіти 2 – 4 класів на  2018 – 2019 н.р.

Освітня програма Криворізької гімназії №127 Криворізької міської ради Дніпропетровської області для здобувачів освіти 5-9 класів на  2018-2019 н.р.

Освітня програма Криворізької гімназії №127 Криворізької міської ради Дніпропетровської області для здобувачів освіти 10 класів на  2018-2019 н.р.

Освітня програма Криворізької гімназії №127 Криворізької міської ради Дніпропетровської області для здобувачів освіти 11 класів на  2018-2019 н.р.