Понедельник, 10.12.2018, 14:07

I Криворізька відкрита олімпіада з лінгвістики Дата проведення: 2 грудня 2018 I Криворізька відкрита олімпіада з лінгвістики пройде в неділю, 2 грудня 2018 року, з 10:00 до 14:00 у гімназії № 127 (вул. Станкова, 7а). Формат олімпіади — 4 рівноцінних задачі на 4 години окремо у двох заліках: паралелі 9...11-х класів і паралелі 6...8-х класів.

Переможців олімпіади буде запрошено на всеукраїнський етап змагання — Київську відкриту олімпіаду, — яка пройде у березні 2019 року. Найсильніші за її підсумками школярі представлять країну на Міжнародній олімпіаді з лінгвістики влітку.

Запрошуємо взяти участь усіх охочих школярів з Кривого Рогу та інших міст України. Для участі необхідно попередньо зареєструватися.

Для тренування пропонуємо переглянути задачі попередніх київських лінгвістичних олімпіад.

Список зареєстрованих учасників